KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shitet banese super moderne ne Arberi

Banesa

Shitet

64

1

Detajet

Çmimi

66,000 €

Titulli
Shitet banese super moderne ne Arberi
Data
16/09/2019 13:20
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banese e pabanuar me pare ne lagjen Arberia e tera e mobiluar me.nje still te veqant kati i 2, lift funksional, 64m2.
Banesa posedon:
> Sallon me.kuzhine dhe trepezari
> Dhome gjumi
> Banjo
> Ballkon
> Koridor
Qmimi 66 000 €

Per me shume informata mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin