KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

SHITET BANESA DYDHOMESHE NE QENDER TE HOTEL GRAND

Banesa

Shitet

55

3

Detajet

Çmimi

126,000 €

Titulli
SHITET BANESA DYDHOMESHE NE QENDER TE HOTEL GRAND
Data
14/12/2019 14:42
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banesa ne Qender te prishtines afer Hotel Grand, e renovuar, ne katin e pare me siperfaqe prej 55 m2. Banesa ka sallonin, kuzhinen me trapezari te veçante, dhomen e fjetjes, banjon dhe dy ballkona. Banesa eshte e kthyer kah dielli, posedon liftin, vend shume atraktiv per te jetuar ne qender.
Çmimi i baneses eshte 126,000 €uro.
Tel.viber: +383 44 172 136

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+383 44 172 136

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+383 44 172 136

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin