KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shitet banese ne Breg te Diellit 1+1

Banesa

Shitet

40

1

Detajet

Çmimi

39,498 €

Titulli
Shitet banese ne Breg te Diellit 1+1
Data
21/04/2019 16:24
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banese ne Breg te Diellit, ndertim i vjeter te banesat e kuqe, me fletposedim, ka nxemje te Qytetit. Banesa eshte e renovuar dhe ka siperfaqe 40m2.

Banesa ka kete renditje:
* Sallon me kuzhine
* Dhome gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Korrdidor
Qmimi: 39 498 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin