KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Super banese ne shitje ne Fushe-Kosove

Banesa

Shitet

82

2

Detajet

Çmimi

57,000 €

Titulli
Super banese ne shitje ne Fushe-Kosove
Data
21/04/2019 16:24
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet super banese ne Fushe- Kosove, e cila gjendet afer Hotel Simetronix. Banesa shitet komplet me mobile te cilat jane te reja dhe shume moderne, gjendet ne katin e 4-te me lift funksional, ka nje siperfaqe 82m2.

Banesa posedon:
* Sallon me kuzhine
* Dhome per femije
* Dhome gjumi me banjo brenda
* Banjo, Wc
* Ballkon
* Korridor
Qmimi 57 000 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin