KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shitet banese ne Emshir 1+1

Banesa

Shitet

64

1

Detajet

Çmimi

54,500 €

Titulli
Shitet banese ne Emshir 1+1
Data
26/03/2019 17:04
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banese ne Emshir, eshte ndertim i ri, e mobiluar tersisht dhe e pabanuar me pare. Banesa posedon edhe garazhen, siperfaqe 64m2.

Banesa posedon:
* Sallon me kuzhine
* Dhome gjumi
* Ballkon
* Korridor
* Banjo
Qmimi: 54 500 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin