KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesa ne shitje B617

Banesa

Shitet

122

3

Detajet

Çmimi

107,800 €

Titulli
Banesa ne shitje B617
Data
17/04/2019 14:50
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Arberi ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 122.5m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc dhe terase. Banesa shitet me cmim prej 107.800euro.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin