KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesa ne shitje afer Taukbashqes

Banesa

Shitet

130

3

Detajet

Çmimi

100,000 €

Titulli
Banesa ne shitje afer Taukbashqes
Data
12/06/2019 15:49
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa gjendet ne rrugen Ismail Dumoshi ne afersi te Taukbashqes ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 130m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 100.000euro.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin