KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Dy banesa ne shitje ne Arberi 58m2+52m2- B615

Banesa

Shitet

110

2

Detajet

Çmimi

140,000 €

Titulli
Dy banesa ne shitje ne Arberi 58m2+52m2- B615
Data
18/04/2019 15:26
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesat gjenden lagjen Vicianum ne Arberi ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 58+52m2. Banesa ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhina, dy dhoma gjumi, dy ballkona dhe dy banjo. Banesa shitet me cmim prej 140.000euro.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin