KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

SHITET BANESA 4-DHOMESHE NE DARDANI

Banesa

Shitet

115

4

Detajet

Çmimi

160,000 €

Titulli
SHITET BANESA 4-DHOMESHE NE DARDANI
Data
14/12/2019 14:42
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Dardania ne Prishtine, me siperfaqe prej 115 m2. Banesa eshte e renovuar dhe posedon: sallonin, kuzhinen e veçante me trapezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, me pamje shume te bukuar kah Lindja dhe Perendimi. Lifti punon rregullisht.
Çmimi i baneses eshte 160,000 euro.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+383 44 172 136

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+383 44 172 136

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin