KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese 85m - Banesat e Fitores - Tregu i gjelbert

Banesa

Shitet

85

3

Detajet

Çmimi

Me marrëveshje

Titulli
Banese 85m - Banesat e Fitores - Tregu i gjelbert
Data
04/06/2019 15:45
Rajoni
Gjilan
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa e re ne qender te qytetit te tregu i gjelbert, te Banesat e Fitores.
Banesa ka 85 metra katrore
Organizimi i brendshem: 1 dhome te ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 depo, 1 ballkon
Kati 5
E pabanuar dhe gatshme per banim.

Shpërndaje

Kontakt

+38344210640

Gjilan / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

+38344210640

Gjilan / Kosove

Kontakto me shpallësin