KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent B147 Banese me qira ne Qender te Aurora

Banesa

Qira

80

3

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
B147 Banese me qira ne Qender te Aurora
Data
13/07/2019 17:21
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Qender, afer 3 sheshirave te Aurora. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te pa lift.

LESHOHET EDHE PER AFAT TE SHKURT – 350 EURO

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro
B147

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044557227

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044557227

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin