KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent B139 Banese me qira ne Dardani

Banesa

Qira

85

3

Detajet

Çmimi

330 €

Titulli
B139 Banese me qira ne Dardani
Data
15/07/2019 15:42
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banesa me Qira ne Dardani , mbi Kurriz. Banesa ka 78 m 2 dhe gjendet ne katin e 9-te me lift. Banesa eshte Duplex. Ka nxemje qendrore me termokos.

Leshohet edhe per studenta.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 330 Euro
B139

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044557227

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044557227

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin