KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesë me qira në Prishtinë, Emshir/Kalabri "M1"

Banesa

Qira

65

2

Detajet

Çmimi

240 €

Titulli
Banesë me qira në Prishtinë, Emshir/Kalabri "M1"
Data
22/08/2019 11:17
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesë me qira në Prishtinë, Emshir/Kalabri, kompleksi OTIcom kati i VIII-te.
Renditja:

▫Sallon me Kuzhinë,
▫1 Dhomë gjumi,
▫Koridor,
▫Banjo dhe
▫Ballkon.
Banesa ndertim i ri, e mobiluar komplet.

Çmimi: 240€/muaj

☎ 045999986;
🌐 www.m1realestate-ks.com
📍 Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+383 45 999986

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+383 45 999986

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin