KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me zyre ne lagjen Pejton

Banesa

Qira

45

1

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
Banese me zyre ne lagjen Pejton
Data
19/09/2019 16:35
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Ofrohet banese e qira ne lagjen Pejton, mund te perdoret per zyre dhe banim, eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, 45m2.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine / Dhome gjumi / Banjo / Ballkon / Korridor
Qmimi: 250 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
049 124 677
WhatsApp & Viber
+383 49 124 677

Shpërndaje

Kontakt

049 124 677

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049 124 677

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin