KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Leshohet banesa me qira ne matin 1 te rruga b

Banesa

Qira

96

3

Detajet

Çmimi

400 €

Titulli
Leshohet banesa me qira ne matin 1 te rruga b
Data
29/05/2020 11:06
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banesa ne qira extra e rregulluar ne matin 1 afer rruges b ndertim i I Ilirija bilding , kati i 3-te 96 m2 , cmimi 400 euro plus depozite me vlere prej 400 euro per qeshtje sigurije ne kete cmim eshte e perfshire edhe mirembajtja , Ndertesa eshte e monituar me kamer si dhe sigurim guxoj 24 ore.


Banesa perbehet prej:


- salloni me kuzhine,
- 2 dhoma gjumi,
- banjo,
- ballkon,
- shpajz,
- koridor,Tel. 049123275
Viber. +38349123275
Whatsapp. +38649123275
e-mail: [email protected]

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049123275

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049123275

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin