KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banes me qera ne Dragodan

Banesa

Qira

70

2

Detajet

Çmimi

320 €

Titulli
Banes me qera ne Dragodan
Data
03/12/2019 08:03
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne lagjen Arberi(Dragodan) afer MiniMax. Banesa eshte plotesisht e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e pabanuar me parë. Banesa eshte ne katin e pare ka sallon me kuzhine, dhome gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Nr.kontaktues- 049-190-890

Shpërndaje

Kontakt

+38349190890

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

+38349190890

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin