KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese e re me qira ne lagjen Arberia

Banesa

Qira

94

2

Detajet

Çmimi

350 €

Titulli
Banese e re me qira ne lagjen Arberia
Data
20/02/2020 14:00
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, banese e Arti Group, rruga: " Vicianum ", afer Five Star. Banesa eshte komplet e mobiluar, me mobile te reja dhe moderne, gjendet ne katin e 7-te, me lift funksional.

Siperfaqe: 94m2
Renditja:
Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, korridor.
Çmimi: 350 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

044393777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044393777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin