KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesa 53m2 ne shitje te Muhaxheret Rozi

Banesa

Shitet

53

1

Detajet

Çmimi

900 €

Titulli
Banesa 53m2 ne shitje te Muhaxheret Rozi
Data
18/02/2020 15:55
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa 53m2 ne shitje te "Muhaxheret" saktesisht zone shume te pershtatshme banimi te urbanizuar ne kompleksin "Kulla e Muhaxhereve". Banesa ka orientim lindor ndodhet ne katin e 13-te me ashensor funksional dhe ka kete renditje organizative:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon

Ka dokument qe bartet direkt te noteri pa asnje problem me te gjitha obligimet e perfunduara, banesa eshte e pa banuar me pare dhe shitet ne gjendje komplet te gatshme, çmimi 900€/m2
R863
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin