KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banesë në shitje!

Banesa

Shitet

150

4

Detajet

Çmimi

172,000 €

Titulli
Banesë në shitje!
Data
01/04/2020 13:36
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Super banesë në shitje e mirëorganizuar me 3 dhoma gjumi, sallon kuzhin, dhomë hekurosje,shpajz, dy ballkone, korridor, 3 banjo , total 150m2 neto në katin e 5-të, komplet e mobiluar, e renovuar e përshtatshme për familje me lokacion shum afer qëndres,çerdheve, shkollave, fakulteteve etj.

Mos hezitoni na kontaktoni për këtë dhe shum oferta tjera.
046 608 610
046 608 608

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

046 608 610

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

046 608 610

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin