KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banes e mobiluar ne Bregun e diellit

Banesa

Qira

64

2

Detajet

Çmimi

180 €

Titulli
Banes e mobiluar ne Bregun e diellit
Data
28/05/2020 13:49
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa eshte e mobiluar. Eshte e pershtatshme per famijar
Banesa eshte ne Breun e diellit te banesat e bardha afer shkplles fillore Iliria pikrisht mbrapa Maxi Market ne katin e lV me hyrje me qip dhe interfon..
Banesa eshte e mobilume tersisht me te gjitha paisjet per jet normale. Eshte e izoluar nga jasht me stiropor 10cm dritare te plastikes dhe dere te hymjes te Blinduar, pra banesa veres eshre e fresket sikur me klim dhe dimrit shume e ngrohet
Banesa ka et renditje
Sallon i madh
Kuzhin
Dhom te fjetjes
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz per gjesende
Qmim: 180 Euro
Banesa eshte e lire me 1 maj 2020.
info tel 045540059 viber dhe whatsap

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045540059

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045540059

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin