KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira

Banesa

Qira

80

3

Detajet

Çmimi

500 €

Titulli
Banese me qira
Data
29/05/2020 14:48
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira ne Prime Group
Banesa posedon: Dhome dite,kuzhinë dy dhome gjumi dhe dy banjo eshte e mobiluar ne tersi me mobile te reja.
Cmimi:500 Euro.Ne cmimi perfshihet garzhda dhe nje depo.Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:[email protected] ose Agjensioni Ylli / Real Estate / 044 301-283/ 044 670-608
(viber&whatsApp

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

0038344301283

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

0038344301283

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin