KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

BANES ME QIRA TE PARKU I QYTETIT-SLOVENIA SPORTI

Banesa

Qira

60

2

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
BANES ME QIRA TE PARKU I QYTETIT-SLOVENIA SPORTI
Data
08/08/2020 11:08
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Jap me qira banesen e cila gjindet në qender, te Slovenia Sporti, te parku i Qytetit. Banesa gjindet në katin e 1, e mobiluar në tërësi dhe ka këtë rënditje:
- sallon kuzhine
- dhomë gjumi
- banjo
- ballkon
Çmimi i banesës është 250 euro plus depozita!
044 433 667
+38344433667
O.am

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044433667

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044433667

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin