KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shitet Banesa

Banesa

Shitet

50

3

Detajet

Çmimi

33,500 €

Titulli
Shitet Banesa
Data
19/02/2020 08:38
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banesa, 50m2, kati -VI- Te Parku i Qytetit ne Prishtine-perballe Albi Market(te pëmendorja "ISA KASTRATI" )
banesa posedon dhom dite me kuzhine, dhome gjumi, dhome per femije dhe terace, banesa eshte e mobiluar komplet. pamja ka rruga.(ndertesa nuk ka Lift)
Pronari: 044292173

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044292173

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044292173

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin