KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Leshohet banese me qira ne Dardani

Banesa

Qira

60

2

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
Leshohet banese me qira ne Dardani
Data
27/10/2020 07:59
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banese me qira ne Dardani banesa eshte komplet e mobilur, 60m2,
Banesa ka kete renditje:
-Kati i 5-te
- 1 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
-Shpajz
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Shpërndaje

Kontakt

049 124 677

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049 124 677

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin