KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banesë në Shitje në Arberi (Dragodan) në Prishtinë

Banesa

Shitet

64

2

Detajet

Çmimi

65,000 €

Titulli
Banesë në Shitje në Arberi (Dragodan) në Prishtinë
Data
03/04/2021 15:47
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Apartamenti ka dhomen e dites se bashku me kuzhine, dhomen e fjetjes, banjo, korridor, si dhe ballkon te madh.

Adresa: Rruga Ahmet Krasniqi, afer Sach Caffe ne Arberi.
Sipërfaqe: 64 m2

Informata tjera: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon, etj.

Banesa eshte ndertim i ri, e mobiluar dhe me ngrohje private me rryme. Banesa ka nje dhome te dites me kuzhine, nje dhome te fjetjes, ballkon per te dy dhomat, banjo te madhe si dhe korridor. Banesa ka nje siperfaqe prej 10 m2 para deres se hyrjes e cila ka mundesi te inkuadrimit ne banese per shfrytezim eksluziv te pronarit. Pozita e dritareve eshte e orientuar nga lindja, si dhe ka pamje nga qyteti. Eshte e pershtatshme per nje familje te vogel me nje femije, dy partnere, apo edhe nje person te vetem.

Kontrata eshte me NOTER dhe objekti ende nuk ka pranim teknik!

Shpërndaje

Kontakt

049211084

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049211084

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin