KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qera te Qafa

Banesa

Qira

85

2

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
Banese me qera te Qafa
Data
27/11/2020 21:40
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesë me qira te Qafa ( rruga e UCK-se ). Banesa është e mobiluar në tërësi me të gjitha elementet e nevojshme, është në një nga lagjet më të qeta dhe më të kërkuara të qytetit. Ka ngrohje me Termokos.
Sipërfaqe: 85m2
Çmimi I qirasë: 300 €
Renditja:
◘Sallon me kuzhinë
◘2 Dhoma gjumi
◘Banjo
◘Wc
◘Ballkon
◘Korridor

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Shpërndaje

Kontakt

045190019

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

045190019

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin