KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne Lakrishte

Banesa

Qira

70

1

Detajet

Çmimi

500 €

Titulli
Banese me qira ne Lakrishte
Data
20/01/2021 22:18
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banese me qira ne Lakrishte, eshte emobiluar ne teresi, moderne, ka ngrohje qendrore me Termokos,
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy depo
- ballkon
- koridor
- garazh
Qmimi 500€

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin