KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

SHITET BANESA NE SHESHIN NENA TEREZE

Banesa

Shitet

68

2

Detajet

Çmimi

103,000 €

Titulli
SHITET BANESA NE SHESHIN NENA TEREZE
Data
02/08/2021 16:44
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

● Banese në shitje ne Qendër(Sheshi "Nena Tereze")
● Kati i 12-te ; Sipërfaqe - 68m²
● 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon + terase 50m² ne shfrytëzim mbi banese.
● Posedon ashensor dhe nxehmje qendrore me TERMOKOS
● Çmimi 103000€

● Tel. & Viber: 044/888801 ; 049/888801
● Email: [email protected]
● Facebook: www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044888801 049888801

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044888801 049888801

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin