KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira te Sllovenia Sporti_2+1

Banesa

Qira

75

2

Detajet

Çmimi

280 €

Titulli
Banese me qira te Sllovenia Sporti_2+1
Data
14/06/2021 20:19
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banes me qira ne lagjen Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, banesa gjendet ne katin e 3-te, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280Leshohet banes me qira ne lagjen Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, banesa gjendet ne katin e 3-te, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280Leshohet banes me qira ne lagjen Sllovenia Sporti, banesa eshte e mobiluar ne teresi, banesa gjendet ne katin e 3-te, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280€

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin