KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne lagjen Mati 1_2+1

Banesa

Qira

74

2

Detajet

Çmimi

220 €

Titulli
Banese me qira ne lagjen Mati 1_2+1
Data
03/08/2021 19:09
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesë me qira në lagjen Mati 1, banesa eshte e pa mobiluar, leshohet dhe per zyre
Kati:6
Sipërfaqe:74
Çmimi i qirasë:220
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2 Dhoma gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin