KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Apartament me qera 50m large nga deti ne plazh Golem

Banesa

Qira

60

2

Detajet

Çmimi

60 €

Titulli
Apartament me qera 50m large nga deti ne plazh Golem
Data
16/07/2021 12:45
Rajoni
Durres
Shteti
Shqiperi

Përshkrimi

Jepen me Qera apartament 1+1 siperfaqe 54m2 ne plazh Golem 50m large nga deti afer Hotel Bleart Ashensor Guzhine gatimi Frigorifer Kondicioner Tv me internet Wifi Pamje fantastike. Mobilim modern Apartament i pabanuar më parë perfshihet bashke me cmimin mengjesi dhe shaslloni ne plazh .Jepet me qira 60 Euro/ Nata . Per prenotime na shkruani +355682675446

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+355682675446

Durres / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+355682675446

Durres / Shqiperi

Kontakto me shpallësin