KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN C!

Banesa

Shitet

87

2

Detajet

Çmimi

75,500 €

Titulli
SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN C!
Data
30/09/2022 11:32
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN C! afër rrugës C, Scandinavia Construction 86.5m2 Kati i 3t me pamje kah perendimi.
Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- Depo
Qmimi 75,500€
bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049 124 677

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049 124 677

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin