KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne lagjen e Spitalit

Banesa

Qira

87

1

Detajet

Çmimi

350 €

Titulli
Banese me qira ne lagjen e Spitalit
Data
30/09/2022 11:32
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banese me qira ne lagjen e spitalit, mbrapa Eulex.
Banesa eshte ne katin e 4, ndertim i ri, banesa eshte komplet e mobiluar, poashtu banesa posedon garazhe ne bodrum

Banesa ka kete renditje:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350€
bit.ly/3n3a6PU

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 333 511
+383 44 333 511

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 333 511

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 333 511

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin