KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banes me qira ne Lagjen e Muhaxherve "M1"

Banesa

Qira

60

2

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
Banes me qira ne Lagjen e Muhaxherve "M1"
Data
30/06/2022 09:53
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesë me qira në Prishtinë lagjen e Muhaxherve, Pozhegu Brothers, kati i IV-të,
Renditja:
- Sallon me Kuzhine,
- 1 dhoma te fjetjes,
- koridor,
- banjo dhe
- ballkon.
E mobiluar komplet.dhe e pa banuar me heret

Çmimi: 300€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
043 999 986

E-mail: [email protected]
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+383 45 999986

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+383 45 999986

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin