KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Shitet Apartament me pamje nga deti plazh Golem

Banesa

Shitet

68

2

Detajet

Çmimi

39,000 €

Titulli
Shitet Apartament me pamje nga deti plazh Golem
Data
13/08/2022 17:11
Rajoni
Durres
Shteti
Shqiperi

Përshkrimi

Shitet Apartament me pamje nga deti afer hotel bonita Plazh Golem. APARTAMENTI ESHTE KATI 9 ME ASHENSOR I MOBILUAR 1+1 DHE BALLKONE ME SIPERFAQE 68M2
DHE ME CERTEFIKATE PRONESIE TE RREGULLT
Tel +355689004005

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+355 689004005

Durres / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+355 689004005

Durres / Shqiperi

Kontakto me shpallësin