KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesa 86m2 ne shitje ne Tophane ROZI

Banesa

Shitet

86

2

Detajet

Çmimi

107,000 €

Titulli
Banesa 86m2 ne shitje ne Tophane ROZI
Data
08/08/2022 09:48
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa 86m2 ne shitje ne "Tophane" me saktesisht shume prane me "Hekurudha" ish rruga "Lidhja e Lezhes" dhe tashme "Rruga Vatra". Banesa pozicionohet ne katin e 6-te me ashensor dhe posedon kete formacion:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- Terrase

Banesa eshte teresisht e mobiluar ne gjendje te gatshme me te gjitha mobilet e nevojshme, tejet komode ku ofron komforditet te pershtatshem jetese, si dhe ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme
R3334
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin