KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesa 85m2 ne shitje te Lagja e Spitalit ROZI

Banesa

Shitet

85

2

Detajet

Çmimi

950 €

Titulli
Banesa 85m2 ne shitje te Lagja e Spitalit ROZI
Data
08/08/2022 09:48
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa 85m2 ne shitje te "Lagja e Spitalit" me konkretisht rruga "Holger Petersen" shume prane me "QKUK-ne". Banesa pozicionohet ne katin e 7-te eshte ndertim i ri dhe posedon:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- Terrase

Banesa eshte e perfunduar me qelsa ne dore, e gatshme te shfrytezohet menjehere, posedon dokumentacion qe perkthehet direkt nepermjet noterit, Çmimi 950€/m2
R3335
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38349411272

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin