KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banese me qira ne lagjen Arberia 1+1

Banesa

Qira

60

1

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
Banese me qira ne lagjen Arberia 1+1
Data
20/03/2023 16:34
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesë me qira në lagjen Arberia, ne rrugen Ferid Curri, afer Meridian Market dhe Viva fresh dhe Minimaxit.Banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi.Lift funksional
Kati:4
Sipërfaqe:60m2
Çmimi i qirasë:300 plus depozita
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Banesa preferohet per qift e pabanuar me pa
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777

Shpërndaje

Kontakt

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin