KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banese me qira ne lagjen Dardani 1+1

Banesa

Qira

67

1

Detajet

Çmimi

280 €

Titulli
Banese me qira ne lagjen Dardani 1+1
Data
20/03/2023 16:37
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesë me qira në lagjen Pejton/Dardani,ne rrugen Bill Clinton.,prane bustit te tij., kompleksi Beni Dona
Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe eshte e pershtateshme per banim.Banesa leshohet vetem per afate gjate dhe nuk ka termokos
Kati:7 lift Funksional
Sipërfaqe:67m2
Çmimi i qirasë:280
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkona
♦Korridor
Për më shumë informata
044 393777

Shpërndaje

Kontakt

044393777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

044393777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin