KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banes komode me qira ne Ulpiane

Banesa

Qira

65

1

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
Banes komode me qira ne Ulpiane
Data
20/10/2021 10:55
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoj banes me qira n Ulpiane, banesa eshte komode e mobiluar ne teresi, afer Superviv-es, 65m2, ka parking te mjaftueshem, Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- depo
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
044 393 777

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin