KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Super banes ne shitje ne Breg te Diellit

Banesa

Shitet

175

3

Detajet

Çmimi

200,000 €

Titulli
Super banes ne shitje ne Breg te Diellit
Data
20/10/2021 10:55
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banesa ne Breg te Diellit, banesa esht ee mobiluar ne teresi, kati i 3-te, banesa eshte ne faze te legalizimit, 175m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhie
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 000 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045 190 019

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045190019

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045190019

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin