KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banes me qira ne Qender

Banesa

Qira

65

1

Detajet

Çmimi

350 €

Titulli
Banes me qira ne Qender
Data
20/10/2021 10:55
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoj banese me qera në Qendër me saktësisht te Qafa, banesa gjendet ne katin e 2-te, 65m2, eshte e mobiluar ne teresi
BAnesa poseodn:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350 euro ( i diskutueshem)

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045 190 019

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045 190 019

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045 190 019

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin