KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

SUPER oferte Banes me qira ne Tophane 2+1

Banesa

Qira

75

2

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
SUPER oferte Banes me qira ne Tophane 2+1
Data
17/06/2019 17:10
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoj banes e qira ne Tophane, banesa eshte e mobiluar ne teresi, me te gjitha elementet, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro i pa diskutueshem .depoziti i obliguar

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/641-794

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045 641 794

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045 641 794

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin