KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Jepet lokali me qera ne Fushe Kosove

Objekte Afariste

Qira

70

0

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
Jepet lokali me qera ne Fushe Kosove
Data
14/01/2022 23:53
Rajoni
Fushe Kosove
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet lokali me qera 70m2 në Fushe Kosove afer shkolles se re fillore poashtu ngjitur me Kopshtin e femijeve "Shqiponjat"
Lokali ka dy hyrje,një nga rruga kryesore dhe një nga 4 objektet banesore përballë lokalit.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044835635

Fushe Kosove / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044835635

Fushe Kosove / Kosove

Kontakto me shpallësin