KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shtepia ne shitje SH297

Shtepi/Vila

Shitet

324

4

Detajet

Çmimi

285,000 €

Titulli
Shtepia ne shitje SH297
Data
12/06/2019 15:49
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa e shtrire ne nje hapsire prej 6.5Ari dhe siperfaqe prej 324m2. Shtepia ka kete renditje: dy dhoma dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo dhe depo. Shtepia shitet me cmim prej 285.000euro.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin