KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shtepi luksoze ne shitje SH004

Shtepi/Vila

Shitet

423

4

Detajet

Çmimi

950,000 €

Titulli
Shtepi luksoze ne shitje SH004
Data
17/04/2019 15:38
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shtepia e tipit A gjendet ne Fshatin Nderkombetare e shtrire ne nje hapsire prej 7.2Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 423m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, kater banjo dhe ballkona. Shtepia shitet me cmim prej 950.000euro.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045575000

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin