KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent SHITET SHTEPIA NE LAGJEN MARIGONA RESIDENCE

Shtepi/Vila

Shitet

177

3

Detajet

Çmimi

200,000 €

Titulli
SHITET SHTEPIA NE LAGJEN MARIGONA RESIDENCE
Data
24/07/2019 22:21
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

NE MARIGONA RESIDENCE TË KENI SHTËPI DO TË THOTË TË KESH NJE JETË , Për ju ofrohet shtëpia me dy kate dhe bodrum ,në katin e parë ka një sallon dhe kuzhinë, në katin e dytë ka 2 dhoma të mëdha gjumi, në bodrum ka nje dhomë kinemaje dhe nje shpajz, Shume afer jane dy parqe per femij, PER NJE FAMILJE ME FEMIJË ËSHTË IDEALE.
Ka 177 m2 ne tre Kate dhe afër 3 ari truall ,
Shitet me mobilje-215000 euro
Ose pa mobilje 200000 euro
045 584 613
045 584 719
[email protected]

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045584613 045584719

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045584613 045584719

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin