KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent SHITET TRULLI NE LAGJEN DODONA

Shtepi/Vila

Shitet

179

1

Detajet

Çmimi

150,000 €

Titulli
SHITET TRULLI NE LAGJEN DODONA
Data
12/12/2019 10:37
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

SHITET TRULLI NE LAGJEN DODONA

• Dodona
• Trull
• 1.79 ari

Çmimi 150.000 euro

Shitet trulli ne lagjen #DODONA trulli ka një madhësi prej 1.79 ari te gjitha dokumentet i ka ne rregull ( posedon fletën poseduese, kopjen e planit si dhe certifikatën e pronës), pranojmë edhe kompensim banës ne lagjet e Prishtinës banesa duhet te ketë këtë renditje: Sallon me kuzhine, një dhomë gjumi, banjo, ballkon.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:
#tel 045 688 151 #viber
e-mail:
[email protected]
Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

045688151

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

045688151

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin