KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banakiere dhe kamarier

Orar i plote

Tjera

Prishtine

Kosove

Detajet

Data
29/07/2019 11:33

Pershkrimi

Nese deshironi te beheni pjese e nje ekipe entuziaste apliko per pozitat te hapura si:

  • Banakiere
  • Kamarier

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin kontaktues 044/111-090.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044111090

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044111090

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin