KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

ICON kerkon operatore per fushaten RICARICABILE VOD

Gjysme orari

Call Center

Tirane

Shqiperi

Detajet

Rroga

400

Data
30/05/2020 11:08

Pershkrimi

ICON kerkon te punesoje operatore ne gjuhen italiane per fushaten ricaricabile Vodafone .


Kerkojme persona energjik, te shkathet dhe me deshire vullnet per te punuar

Fleksibilitet ne oraret e punes 

Experienca ne kete fushe shitje perben avantazh

Italishtja duhet te jete ne nivel mbi mesataren 


Ofrojme pagesat me te larta NETO ne treg per momentin

Zhvillim personal dhe profesional

Ambiente komode dhe staf pune ndihmon qe ju ndihmon 

bonuse javore dhe mujore 


Te interesuarit te telefonojne ne nr 

0694338136


Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+355694338136

Tirane / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+355694338136

Tirane / Shqiperi

Kontakto me shpallësin